Systemy planujące koszty produkcyjne
brak zdjęcia

Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym czy wprowadzić na rynek nowe produkty? Z jednej strony chcesz rozwijać swoją działalność, a z drugiej nie wiesz, że pozwoli Ci na to budżet? A co byś powiedział na dostęp do specjalistycznego oprogramowania, który podpowie Ci jak powinno wyglądać planowanie kosztów produkcji? Musisz tylko wybrać odpowiednie moduły, przeprowadzić audyt w swoje firmie, znaleźć największe problemy i wdrożyć system w życie. Dzięki niemu wszystko będziesz mieć pod kontrolą i takie kwestie jak planowanie kosztów produkcji nie będą spędzać Ci snu z powiek. Program może zautomatyzować wiele procesów, sprawdzi ile czasu poświęcisz na zaprojektowanie i na produkcję określonych towarów, oszacuje wszystkie wydatki i stworzy bilans zysków i strat. Jeśli więc interesuje Cię dostęp do takiego systemu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachowym wsparciem i pomagamy dobierać poszczególne moduły.

Jak radzić sobie z zarządzaniem zasobami?
brak zdjęcia

Jeśli prowadzisz nawet niewielką firmę i spotykasz się na co dzień ze sprzedażą wyrobów gotowych, doskonale wiesz, jak wiele problemów można napotkać. Szczególnie kiedy prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną, ciężko spamiętać i ewidencjonować każdy sprzedany produkt, wpisać na stan z powrotem każdy zwrot i usunąć z oferty internetowej każdy produkt sprzedany stacjonarnie. W takich sytuacjach tracimy dobrą opinię w oczach klienta, która jest nam niezbędna do dużego obrotu i popularności firmy. Zastanawiasz się, co pomoże ci tę sytuację zmienić? Idealnym rozwiązaniem będzie program magazynowy. Pomoże on zapisać bezbłędnie stan towarów dostępnych i w szybkim tempie zaznaczyć pozycje sprzedane oraz zwrócone. Program magazynowy dobrej firmy musi być intuicyjny i łatwy w obsłudze. Jeśli znajdziemy oprogramowanie idealne dla siebie, pozwoli nam to na zawsze zapomnieć o problemach związanych ze stanem magazynu.

System do zwiększenia wydajności firm!
brak zdjęcia

W firmach nic nie odgrywa tak ważnej roli, jak sprawna komunikacja i wymiana danych pomiędzy kluczowymi segmentami naszego przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy państwu zaprezentować najnowocześniejszy system ERP, z którego korzystają tysiące firm na całym świecie. System ERP jest niczym innym jak planowaniem zasobów przedsiębiorstwa, dzięki czemu można zintegrować wszystkie działy w naszych firmach. Zastosowanie naszego programu w swej firmie, zapewni nieprzerwaną pracę wszystkich pracowników. Ponadto poprawią się statystyki sprzedaży, a także produkcji. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty handlowej, która jest skierowana do wszystkich firm, a także instytucji państwowych. RHO Software oferuje państwu najlepsze oprogramowanie (w przystępnych cenach), które połączy w jeden system wasz magazyn, produkcję, a przede wszystkim dział handlowy. Pozwoli to na osiąganie lepszych wyników sprzedaży towarów, a także ich produkcji.

Sklep internetowy z najlepszym sprzętem
brak zdjęcia

BCS Polska to sklep internetowy, jakiego szukałeś od dawna. Oferuje, bowiem najwyższej klasy sprzęt elektroniczny. Dostępny jest bcs tip, kamery ip, obiektywy czy też inne przedmioty niezbędne przy budowie monitoringu. Wszystkie wysokiej klasy a co najważniejsze dostępne od zaraz. I to w praktycznie dowolnej ilości dla każdego. Firma oferuje również profesjonalne doradztwo. Centrum pomocy sklepu BCS pomoże nie tylko dobrać odpowiedni produkt, ale również i wskaże możliwości jego instalacji czy też dodatkowych akcesoriów. To wszystko całkowicie zdalnie bez wykonywania jakichkolwiek innych czynności. BCS Polska to również wysoka wartość merytoryczna wszystkich opisów produktów. Na ich podstawie poznasz niezbędne dla Ciebie dane techniczne i sprawdzisz czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące. Jednym słowem jest to wręcz idealny sklep internetowy dla każdego. Dlatego i Ty skorzystaj z jego usług i zamów dla siebie odpowiednie produkty np. bcs tip czy też kamery ip. Zostaną dostarczone do Ciebie najszybciej jak tylko to możliwe.

Sprzedaż oprogramowania marki Solid Works

Firma działająca na rynku pod nazwą CadWorks jest przedsiębiorstwem będącym autoryzowanym dostawcą oprogramowania marki Solid Works. W ofercie można znaleźć aplikacje typu CAD 3D przeznaczone do ułatwiania pracy inżynierów. Dzięki takim programom komputerowym można przygotowywać profesjonalne projekty, ich analizę oraz obliczenia. Dodatkowo aplikacje tego typu przydają się do tworzenia dokumentacji projektowej i zarządzania nią w wydajny sposób. Oprogramowanie CAD 3D w znaczący sposób ułatwia pracę inżynierów oraz zmniejsza związane z nią koszty. Programy oferowane przez opisywaną firmę są tworzone przez wykwalifikowanych fachowców.

Porównanie cen w Lidlu, Carefour i innych supermarketach
brak zdjęcia

Szoper to sklep internetowy, który umożliwia porównanie cen w supermarketach. Wybierając dany produkt na stronie internetowej, widzimy jego aktualną cenę w pięciu sklepach: Alma, Kaufland, Real, Tesco i Carrefour. Podając swój kod pocztowy, zostaniemy przypisani do jednej z regionalnych struktur cenowych w Polsce. Towary są podzielone na kategorie, dzięki czemu szybko można znaleźć interesujący nas produkt. Szoper to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących oszczędność czasu i pieniędzy. Serwis umożliwia porównanie cen w supermarketach i dokonanie zakupów w jak najniższej cenie.

Hosting, sprawdzona oferta KEI Dobra cena
brak zdjęcia

Krakowskie E-Centrum Informatyczne działa prężnie i cały czas nie przestaje się rozwijać. Klienci cenią KEI. A najlepszym dowodem jest liczba zadowolonych klientów korzystających z hostingu KEI. Z pewnością mocną stroną jest brak ograniczeń w ilości domen w poszczególnych propozycjach start, pro oraz premium. Hosting to usługa, która cieszy się popularnością szczególnie w wydaniu KEI. Aby poznać szczegóły całej oferty, bo hosting nie jest jedyną propozycją to warto odwiedzić stronę internetową firmy, a mianowicie Kei.pl. Tutaj właśnie znajdziemy jasno przedstawioną ofertę.

tworzenie stron www
brak zdjęcia

Czy tworzenie stron www może być pasją? Oczywiście, pod warunkiem jeśli kochamy komputery, logiczne myślenie i potrafimy pracować sumiennie. Weźmy jako przykład grupę specjalistów od pisania stron, pozycjonowania i reklamy internetowej działającej na stronie www.ertainers.com Pasjonaci ci zrealizują każde zamówienie na stronę internetową, obojętnie czy będzie to strona firmowa, prywatna, rozrywkowa czy jakakolwiek inna. Warto więc powierzyć tworzenie stron www tym specjalistom i pasjonatom. Współpraca z nimi może się okazać bardzo satysfakcjonująca i bogata w nowe doświadczenia.

Mierzenie liczby spojrzeń na reklamę weryfikuje jej skuteczność
brak zdjęcia

Firma JBND należy do grona niewielu polskich firm świadczących usługi, które wykorzystują nowoczesne technologie do badań marketingowych. Jedną z takich innowacyjnych usług jest mierzenie liczby spojrzeń na reklamę outdoorową bądź sklepową. Dyskretnie zainstalowana kamera rejestruje spojrzenia skierowane na banner bądź ekran LCD prezentujący reklamę, mierząc jednocześnie czas, jaki dana osoba poświęca na zapoznanie się z promowanym produktem. Mierzenie liczby spojrzeń na reklamę weryfikuje jej skuteczność, pozwala na analizę mocnych oraz słabych stron, a także umożliwia korektę bądź całkowitą zmianę kampanii. To cenne źródło informacji, któremu można w pełni zaufać.

Sprzedaż fotoobrazów
brak zdjęcia

Artobrazy (www.artobrazy.pl) to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju obrazów ze zdjęcia. Drukowane na płótnie zagwarantują najlepszej jakości kolory. Fotoobrazy, które oferuje firma można zamówić w różnych kształtach. Prostokątne, kwadratowe, panoramiczne, dwu, trzy oraz czteroczęściowe. Każdy z nich fantastycznie nadaje się na prezent zarówno dla kogoś z rodziny jak i dla koleżanki czy kolegi. Fotoobrazy to gwarancja jakości na bardzo długie lata. Artobrazy to najlepsza firma w Polsce, która zajmuje się produkcją fotoobrazów.